Štěňátka

Vrh "B"
 
Ve středu 25. července 2018 se nám narodila černá štěňátka flat coated retrievera ze spojení úžasných rodičů:
 

Ebony Kiss Bohemian Ariston x Caci's Dark Chocolate of LoveCelkem máme 11 štěňátek - 4 chlapečky a 7 holčiček

  • Kluci: Buddy, Bastien, Baxter, Baily
  • Holky: Bria, Barchi, Bannie, Buffy, Boogie, Blueberry a BazookaAktuální informace v Novinkách.
Jak se štěňátka každým dnem zdokonalují a co všechno už umí, naleznete zde.

Jak nám štěňátka přibírají:Na veškeré fotografie našich štěňátek se můžete podívat zde:
www.shine-of-night.rajce.idnes.cz


Štěňátka budou k odběru od 19. září.


Malý přehled o narození štěňátek:

Čas narození a porodní váhy štěňátek
ČAS STUŽKA POHLAVÍ VÁHA
15:54 růžová fena 498 g
16:17 fialová fena 391 g
16:40 červená fena 366 g
16:57 žlutá fena 334 g
17:40 oranžová fena 325 g
17:55 zelená pes 433 g
18:00 tyrkysová pes 321 g
18:15 růžová (s kytičkami) fena 372 g
19:04 šedá pes 380 g
19:37 vínová fena 328 g
20:44 modrá (s kytičkami) pes 297 g

Oba rodiče štěňátek jsou typičtí představitelé plemene, mají výborné zdravotní výsledky - kyčle i lokty prosté dysplazie, nůžkový skus, úplný chrup i standardní výšku. Pyšní se šampionáty krásy a jsou využíváni v lovecké praxi. V rodokmenu štěňátek nalezneme významné představitele plemene ze skandinávských chovatelských stanic, především ze Švédska.  

U štěňátek očekáváme typickou přátelskou a vyrovnanou povahu, výborné zdravotní, exteriérové i pracovní předpoklady. Budou vhodná jak na výstavy, práci i jakýkoliv sport, ale především jako výborní společníci do rodiny.


Podrobné informace o rodičích vrhu naleznete zde.

 

Štěňátko od nás

Štěňátka z naší chovatelské stanice budou odchována s maximální láskou a péčí, přičemž hlavní důraz bude kladen na jejich socializaci. Budeme se snažit, aby toho za těch osm týdnů co nejvíce poznala a aby byla zvyklá na veškeré zvuky běžného života. Budou seznámena jak s lidmi a dětmi, tak i s dalšími pejsky.
 
K novým majitelům budou odcházet po dovršení věku 8 týdnů. V době odběru budou štěňátka řádně odčervená, očkovaná, budou mít aplikovaný čip, vystavený pas a samozřejmě průkaz původu. Budou zkontrolovaná veterinárním lékařem, že jsou naprosto v pořádku.
 
Při odběru s sebou štěňátka dostanou granulky do začátku, obojek, hračku, dečku od maminky z pelíšku a samozřejmostí je písemná kupní smlouva.
 
S novými majiteli budeme rádi v kontaktu, abychom věděli, jak se štěňátku daří a jakou dělá novým rodinám radost :)
 
Plánujeme štěňátka na léto 2018.
Vrh "B" - podrobné informace o rodičích vrhu naleznete zde. 

Štěňátka z naší chovatelské stanice budou odchována s maximální láskou a péčí doma i ve venkovním prostředí, přičemž hlavní důraz bude kladen na jejich socializaci. Budeme se snažit, aby toho za těch osm týdnů co nejvíce poznala a aby byla zvyklá na veškeré zvuky běžného života. Budou seznámena jak s lidmi a dětmi, tak i s dalšími pejsky.

K novým majitelům budou odcházet po dovršení věku 8 týdnů. V době odběru budou štěňátka řádně odčervená, očkovaná, budou mít aplikovaný čip, vystavený pas a samozřejmě průkaz původu. Budou zkontrolovaná veterinárním lékařem, že jsou naprosto v pořádku.

Při odběru s sebou štěňátka dostanou granulky do začátku, obojek a vodítko, hračku, dečku od maminky z pelíšku a samozřejmostí je písemná kupní smlouva. Dále nabízíme celoživotní chovatelský servis, pohlídání pejska v době dovolených, pomoc s výcvikem, výstavami a stříháním srsti či další cenné rady ohledně soužití s pejskem.

Odchodem štěňátek do nových rodin pro nás jejich život nekončí, vyžadujeme trvalý kontakt s budoucími majiteli, abychom věděli, jak se štěňátku daří a jakou dělá novým rodinám radost.

CHS Shine of Night

Třebíč (kraj Vysočina) +420 725 738 701 shine-of-night@email.cz
Vytvořeno službou Webnode