Štěňátka

Momentálně žádná štěňátka neplánujeme.
 

Štěňátko od nás

Štěňátka z naší chovatelské stanice budou odchována s maximální láskou a péčí doma i ve venkovním prostředí, přičemž hlavní důraz bude kladen na jejich socializaci. Budeme se snažit, aby toho za těch osm týdnů co nejvíce poznala a aby byla zvyklá na veškeré zvuky běžného života. Budou seznámena jak s lidmi a dětmi, tak i s dalšími pejsky.
 

K novým majitelům budou odcházet po dovršení věku 8 týdnů. V době odběru budou štěňátka řádně odčervená, očkovaná, budou mít aplikovaný čip, vystavený pas a samozřejmě průkaz původu. Budou zkontrolovaná veterinárním lékařem, že jsou naprosto v pořádku.

Při odběru s sebou štěňátka dostanou granulky do začátku, obojek a vodítko, hračku, dečku od maminky z pelíšku a samozřejmostí je písemná kupní smlouva. Dále nabízíme celoživotní chovatelský servis, pohlídání pejska v době dovolených, pomoc s výcvikem, výstavami a stříháním srsti či další cenné rady ohledně soužití s pejskem.

Odchodem štěňátek do nových rodin pro nás jejich život nekončí, vyžadujeme trvalý kontakt s budoucími majiteli, abychom věděli, jak se štěňátku daří a jakou dělá novým rodinám radost.

CHS Shine of Night

Třebíč (kraj Vysočina) +420 725 738 701 shine-of-night@email.cz
Vytvořeno službou Webnode