Rok 2018

18.7.2018
 

Přípravy se blíží ke konci, máme vše nachystáno, porodní bednu zabydlenou, tak teď už jen přečkat poslední týden. Narození štěňátek očekáváme už kolem 25. července!

13.7.2018
 
Ebby 50. den březosti.
 
 
5.7.2018
 

Pár aktuálních fotek naší budoucí mamči. Většinu času trávíme u vody.

28.6.2018
 
Jsme za polovinou! Dnes 35. den březosti, Ebby už se začíná pěkně kulatit :-)
 
 
18.6.2018
 
Budeme mít štěňátka!
Dnešní kontrolní ultrazvuk ukázal, že se o prázdninách opravdu můžeme těšit na štěňátka. Maminkou bude naše milovaná Ebby, tatínkem úžasný Lucky. Více informací o vrhu "B" naleznete zde. A jak to vypadá u Ebby se štěňátky v bříšku se můžete podívat zde :-). Pokud byste měli o štěňátko z naší chovatelské stanice zájem, neváhejte nás kontaktovat. Přijímáme rezervace! 
 
 
10.6.2018
 
Andy se poctivě připravuje na zkoušky.
 

 
6.6.2018
 
A zatímco netrpělivě očekáváme vrh "B", tatínek našich "Áčkových" štěňátek Levis si "odskočil" na výstavu do rodného Švédska, kde předvedl své kvality a stal se ŠVÉDSKÝM ŠAMPIONEM! Je teprve druhým flatíkem v Česku, který se může pyšnit tímto titulem. Moc gratulujeme!
 
 
26.5.2018
 
Máme nakryto!
Poslední květnový víkend jsme vyrazili směr Frýdek-Místek za úžasným Luckym užít si trochu té květnové romantiky :-). Jestli byla naše cesta úspěšná, uvidíme za necelý měsíc.
 
 
A jelikož u Frýdku bydlí také naše odchovaná Abbynka, nemohli jsme si nechat ujít malou návštěvu :-).
 
 
13.5.2018
 
Naše letošní výstavní bilance je prostě neuvěřitelná! Čtvrtá výstava v řadě a opět vítězství ve třídě a k tomu nejlepší dospělá fena. A jelikož se má v nejlepším přestat, byla to pro letošek i výstava poslední, neboť hárání tu bude asi co nevidět a my se tak budeme moci podruhé zaměřit na štěňátka :-). 
 

Klubová výstava KCHLS Humpolec - rozhodčí Anna Bogucka (PL)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída pracovní) - V1, CAC, Vítěz kraje Vysočina

5.5.2018
 
Pozdrav posílá také Airuška :-)
 
 
30.4.2018
 

Missinka vyrazila na klubovou výstavu retrieverů a ve velké konkurenci obdržela známku "výborná". Moc gratulujeme!

Klubová oblastní výstava retrieverů Kelč - rozhodčí Madelene Rainey (IRL)
Artemis Shine of Night "Missi" (třída otevřená) - Výborná

26.4.2018
 

Naše děti z vrhu "A" oslavily už 2. narozeniny! Přejeme jim do dalších let všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko.

Abbynka

Otárek

Agátka

Bertička

15.4.2018


Dnes Ebby oslavila už 5. narozeniny! Pořád je to ale stejný blázínek jako za mlada  :-).

7.4.2018
 

Andy nám pomalu dospívá v pořádného psa :-)

 
30.3.2018
 

Jaro je konečně tu!

6.3.2018
 

Letošní zima stála za to. Všichni jsme si ji náležitě užili :-).


24.2.2018
 
Myslela jsem si, že výsledek z Nitry jen tak nepřekonáme, ale naše spanilá jízda pokračuje! V neděli 18. února jsme vyrazily na národní výstavu do Bratislavy. Paní rozhodčí rozdávala jedno VD za druhým, z fen pouze 3 získaly výbornou. A Ebby byla mezi nimi! Porazila soupeřku ve třídě šampionů a poté se stala i nejkrásnější fenou vůbec a získala titul Vítěz Slovenska. V závěrečném běhu pak zvítězila také nad psy a obdržela titul BOB, tedy nejlepší jedinec v plemeni!
        Odpoledne jsme se pak zúčastnily závěrečných soutěží, kde kromě nás nastoupilo za VIII. FCI skupinu dalších 10 jedinců. A Ebby byla vybrána mezi 5 nejlepších. Ocenění ale dostali nakonec jenom 3, mezi kterými už jsme chyběly, ale i tak je to pro nás zatím nejkrásnější výsledek vůbec :-). 
 
NVP Bratislava - rozhodčí Viera Vítková (SK)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída šampionů) - V1, CAC, Vítěz Slovenska, BOB
 
Posudek: Dobrá velikost, dobrá síla kostry, dobrá hlava, dobré zaúhlení, dobrá mechanika pohybu, slabší temperament, výborný pohyb.
 

Naše výprava :-)

 
20.2.2018
 
A dobré zprávy zdaleka nekončí! Dnes Andymu dorazily výsledky RTG a opět jsou vynikající. Již třetí naše "mimčo" má kyčle a lokty prosté dysplazie. Máme obrovskou radost a moc majitelům blahopřejeme!
 
Andy Shine of Night - HD: A, ED: 0
 

 
12.2.2018
 

O víkendu jsme si udělaly výlet na dvoudenní výstavu do Nitry. Na Slovensko jsme vyrazily teprve podruhé, ale musím říct, že na ně budeme vzpomínat opět jenom v dobrém, přesněji řečeno v tom nejlepším :-). Tajně jsem doufala, že by si Ebby ziskem CACe mohla dokončit slovenského šampiona krásy, ale náš konečný výsledek naprosto předčil moje očekávání.
            Ebby se v sobotu představila poprvé ve třídě šampionů a kromě CACe získala mezi vítězkami ostatních tříd také svůj první CACIB a následně i BOS, čímž se stala nejlepší fenou v plemeni!! 
            K naší radosti Ebby tento dokonalý výsledek zopakovala i v neděli! Po absolvování pouhých dvou výstav na Slovensku se tak oficiálně může pyšnit titulem "Slovenský šampion krásy" a navíc se stává také čekatelem mezinárodního šampiona krásy a slovenského grandšampiona.

Sobota - rozhodčí Eva Felszéghyová (SK)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída šampionů) - V1, CAC, CACIB, BOS
=> šampion SK

Neděle - rozhodčí Miloš Kašpar (CZ)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída šampionů) - V1, CAC, CACIB, BOS

Posudek sobota: Elegantní fenka, dobrý typ, velmi pěkná hlava, dlouhý suchý krk, pevný rovný široký hřbet, výborně nasazený a nesený ocas, vynikající zaúhlení, prostorný hrudník, silné končetiny a výborné postavení, vynikající osrstění, výborná povaha.

Posudek neděle: Dobrá kostra, dobrý typ, ušlechtilá hlava, tmavě hnědé oko, dobrá hruď, hřbetní linie rovná a pevná, správné zaúhlení, dobrý pohyb, dobrá srst, dobrá prezentace a předvedení.
18.1.2018
 
Nový rok je tu a s ním i pozdravy od našich dětí :-).
 
Astonek

 
Berťule
 

CHS Shine of Night

Třebíč (kraj Vysočina) +420 725 738 701 shine-of-night@email.cz
Vytvořeno službou Webnode