Rok 2018

6.3.2018
 

Letošní zima stála za to. Všichni jsme si ji náležitě užili :-).


24.2.2018
 
Myslela jsem si, že výsledek z Nitry jen tak nepřekonáme, ale naše spanilá jízda pokračuje! V neděli 18. února jsme vyrazily na národní výstavu do Bratislavy. Paní rozhodčí rozdávala jedno VD za druhým, z fen pouze 3 získaly výbornou. A Ebby byla mezi nimi! Porazila soupeřku ve třídě šampionů a poté se stala i nejkrásnější fenou vůbec a získala titul Vítěz Slovenska. V závěrečném běhu pak zvítězila také nad psy a obdržela titul BOB, tedy nejlepší jedinec v plemeni!
        Odpoledne jsme se pak zúčastnily závěrečných soutěží, kde kromě nás nastoupilo za VIII. FCI skupinu dalších 10 jedinců. A Ebby byla vybrána mezi 5 nejlepších. Ocenění ale dostali nakonec jenom 3, mezi kterými už jsme chyběly, ale i tak je to pro nás zatím nejkrásnější výsledek vůbec :-). 
 
NVP Bratislava - rozhodčí Viera Vítková (SK)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída šampionů) - V1, CAC, Vítěz Slovenska, BOB
 
Posudek: Dobrá velikost, dobrá síla kostry, dobrá hlava, dobré zaúhlení, dobrá mechanika pohybu, slabší temperament, výborný pohyb.
 

Naše výprava :-)

 
20.2.2018
 
A dobré zprávy zdaleka nekončí! Dnes Andymu dorazily výsledky RTG a opět jsou vynikající. Již třetí naše "mimčo" má kyčle a lokty prosté dysplazie. Máme obrovskou radost a moc majitelům blahopřejeme!
 
Andy Shine of Night - HD: A, ED: 0
 

 
12.2.2018
 

O víkendu jsme si udělaly výlet na dvoudenní výstavu do Nitry. Na Slovensko jsme vyrazily teprve podruhé, ale musím říct, že na ně budeme vzpomínat opět jenom v dobrém, přesněji řečeno v tom nejlepším :-). Tajně jsem doufala, že by si Ebby ziskem CACe mohla dokončit slovenského šampiona krásy, ale náš konečný výsledek naprosto předčil moje očekávání.
            Ebby se v sobotu představila poprvé ve třídě šampionů a kromě CACe získala mezi vítězkami ostatních tříd také svůj první CACIB a následně i BOS, čímž se stala nejlepší fenou v plemeni!! 
            K naší radosti Ebby tento dokonalý výsledek zopakovala i v neděli! Po absolvování pouhých dvou výstav na Slovensku se tak oficiálně může pyšnit titulem "Slovenský šampion krásy" a navíc se stává také čekatelem mezinárodního šampiona krásy a slovenského grandšampiona.

Sobota - rozhodčí Eva Felszéghyová (SK)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída šampionů) - V1, CAC, CACIB, BOS
=> šampion SK

Neděle - rozhodčí Miloš Kašpar (CZ)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída šampionů) - V1, CAC, CACIB, BOS

Posudek sobota: Elegantní fenka, dobrý typ, velmi pěkná hlava, dlouhý suchý krk, pevný rovný široký hřbet, výborně nasazený a nesený ocas, vynikající zaúhlení, prostorný hrudník, silné končetiny a výborné postavení, vynikající osrstění, výborná povaha.

Posudek neděle: Dobrá kostra, dobrý typ, ušlechtilá hlava, tmavě hnědé oko, dobrá hruď, hřbetní linie rovná a pevná, správné zaúhlení, dobrý pohyb, dobrá srst, dobrá prezentace a předvedení.
18.1.2018
 
Nový rok je tu a s ním i pozdravy od našich dětí :-).
 
Astonek

 
Berťule
 

CHS Shine of Night

Třebíč (kraj Vysočina) +420 725 738 701 shine-of-night@email.cz
Vytvořeno službou Webnode