ROK 2019

13.5.2019
 
Máme za sebou naprosto neuvěřitelný víkend! Vyrazily jsme do Humpolce na klubovou a speciální výstavu retrieverů KCHLS, kde se Bazi představila poprvé ve třídě mladých. Konkurence byla obrovská, celkem 10 přihlášených fen ve třídě mladých jak v sobotu, tak i v neděli, navíc Bazi byla úplně nejmladší ze všech, tudíž jsme nějaké velké ambice neměly, spíše jsme vyrazily sbírat zkušenosti. Bazi se ale ostatních konkurentek vůbec nezalekla a v kruhu se předvedla naprosto perfektně, takže zaslouženě třídu mladých fen vyhrála. Získala svůj první titul CAJC, dále titul Klubový vítěz mladých a poté porazila i nejlepšího mladého psa a získala titul BOJ (Best of Junior). Odpoledne se tedy mohla předvést i v závěrečných soutěžích, kde běhala s vítězi ostatních plemen retrieverů a opět vyhrála, čímž se stala vůbec nejkrásnějším mladým psem celé výstavy!

V neděli jsme nastoupily do kruhu znovu, ale byla velká zima a pršelo celý den, takže jsme se modlily, ať už nás pan rozhodčí posoudí a můžeme jet hned domů. Cesta domů se ale nekonala, protože Bazi svůj úspěch zopakovala a navíc se stala v pouhých 9 měsících nejlepší fenou mezi flaty, kdy porazila také všechny dospělé fenky. Ani slovy se nedá popsat, jak moc jsem na tu moji holčičku pyšná! O takovém začátku výstavní kariéry se nám ani nesnilo. Před rokem se vítězem stala Ebby, letos Bazi, tak uvidíme, co nám přinese příští rok :-).
 
Klubová výstava retrieverů - rozhodčí Ingrid Grill (AT)
Bazooka Shine of Night (třída mladých) - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ a BIS JUNIOR! => čekatel Junioršampiona ČR
 
Speciální výstava retrieverů - rozhodčí p. Alessandro Zeppi (ITA)
Bazooka Shine of Night (třída mladých) - V1, CAJC, BOJ, BOS
 
 
V neděli se výstavy zúčastnil také Baxík. Ve velké konkurenci (rovněž deseti psů) si vyběhal známku výborná. Moc gratulujeme!
 
Speciální výstava retrieverů - rozhodčí p. Alessandro Zeppi (ITA)
Baxter Shine of Night (třída mladých) - Výborný
 
 
1.5.2019
 
Holky si užívaly slunečné dny u vody :-)
 
Bazi musí ještě trochu potrénovat :-)
 
28.4.2019
 
Lucky (tatínek našeho "B" vrhu) se na Slovensku zúčastnil výstavy tamního retriever klubu a posbíral tam snad vše, co mohl. Tak doufám, že "Béčka" budou také tak šikovná a úspěšná :-)
 
Caci's Dark Chocolate of Love - CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS pracovní, BIS II
 
26.4.2019
 
Štěňátka z vrhu "A" slaví už 3. narozeniny! 
 
Přejeme jim vše nejlepší a hlavně zdraví, protože všechno ostatní už ve svých milujících rodinách mají :-).
 
 
20.4.2019
 
Sestřičky Bazi, Buffy a Bria se sešly na procházce v Brně
 
 
15.4.2019
 
Ebby má narozeniny!!!
 

13.4.2019
 
Také Baily má za sebou svoji výstavní premiéru. V sobotu se zúčastnil mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích a reprezentoval naši CHS nejlépe, jak mohl. Moc blahopřejeme!
 
MVP České Budějovice - rozhodčí Eva Felzséghyová (SK)
Baily Shine of Night (třída dorostu) - Velmi nadějný 1

Posudek: 
7 měsíců, správný typ, pěkná hlava, nůžky, rovný hřbet, správná srst, korektní úhlení, výborný pohyb

 
6.4.2019
 
Po téměř roční štěňátkovské pauze se Ebby vrátila do výstavního kruhu. Moc mě těší, že ačkoliv je na ní mateřství odchovaných jednadvaceti štěňat přeci jenom patrné, stále se může měřit s těmi nejlepšími. A co víc, její úžasná soustředěnost a naše sehranost v kruhu mě naplňuje. A za týden České Budějovice, kde se představí naše omladina :-)
 
NVP Ostrava - rozhodčí p. Radim Kašpar
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída vítězů) - V1, CAC -> čekatel grandšampiona ČR 
 
Posudek: fena výborného typu i rámce, velmi pěkná fenčí hlava, pěkná hřbetní linie, korektní přední i zadní úhlení, dobrá hloubka hrudníku, pěkný pohyb, výborné předvedení
 
Bazi pomalu přichází aportování na chuť. A jelikož nám počasí přálo, tak si vyzkoušela také vůbec první aport kachny z vody.
 
"Béčka" oslavila 8 měsíců, takže opět přidávám pár fotek
Po téměř roční štěňátkovské pauze se Ebby vrátila do výstavního kruhu. Moc mě těší, že ačkoliv je na ní mateřství odchovaných jedenadvaceti štěňat přeci jenom patrné, stále se může měřit s těmi nejlepšími. A co víc, ta její úžasná soustředěnost a naše sehranost v kruhu, to prostě neomrzí :-)
 
NVP Ostrava - rozhodčí p. Radim Kašpar
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída vítězů) - V1, CAC
=> čekatel grandšampiona ČR 
 
Posudek: Fena výborného typu i rámce, velmi pěkná fenčí hlava, pěkná hřbetní linie, korektní přední i zadní úhlení, dobrá hloubka hrudníku, pěkný pohyb, výborné předvedení
 
 
30.3.2019
 
Bazi pomalu přichází aportování na chuť. A jelikož nám počasí přálo, tak si vyzkoušela také vůbec první aport kachny z vody.
 
 
25.3.2019
 
"Béčka" oslavila 8 měsíců, takže opět přidávám pár fotek :-)
 
Baily                                                                       Bastien
 
Bannie                                                     Bluty (Blueberry)
 
 
27.2.2019

Ačkoliv jsme v minulém roce absolvovaly s Ebby pouze tři výstavy na Slovensku, díky jejím úžasným výsledkům se jí podařilo dostat na krásné třetí místo mezi flatíky v rámci celoroční soutěže o výstavně nejúspěšnějšího jedince.
 
 
10.2.2019
 
Máme za sebou několik vycházek s našimi odchovánky, tak přidávám pár fotek. Počasí nám sice moc nepřálo, i tak si to ale flatíci náležitě užili.

Baxík

Andy

Bax a Bazi
Bria
Bazi a Bria
 
3.2.2019
 
Další z našich štěňátek má za sebou výstavní premiéru. A to Buffynka, která zářila na výstavě v Brně. Ačkoliv byla Buffy nejmladší, s paničkou Lenkou to v kruhu nádherně zvládly a ve velké konkurenci se vůbec neztratily. Moc blahopřejeme!
 
Mezinárodní výstava psů Brno - rozhodčí Mateja Tomašič (SLO)
Buffy Shine of Night (třída dorostu) - Velmi nadějná 4
 
 
25.1.2019
 

Štěňátka z vrhu "B" jsou na světě už půl roku a rostou nám jako z vody :-)

BannieBoogie

BaziBastík

A pozdravy posílají také na naše "Áčkové" děti:

Aireen

Missi                                                                              Aston
 
Berta

18.1.2019
 
Cvičíme, cvičíme...
 

13.1.2019
 
Jak jinak začít nový rok než Hanáckou národní výstavou v Brně. Tentokrát jsme vyrazili ve složení Baxík, Andy a Bazinka. Oba naši prckové si tak mohli poprvé vyzkoušet atmosféru velké výstavy a byli naprosto úžasní. Ve třídě štěňátek získali moc pěkné posudky a pochvalu od paní rozhodčí. Také Andy byl v kruhu krásně soustředěný a nádherně stál, takže jsme z něj byli všichni nadšení. Nicméně paní rozhodčí tento názor nesdílela, no, stane se :-).
        Během dne nás na výstavišti navštívila také Buffynka, aby se trochu rozkoukala, jelikož ji výstavní premiéra čeká už za necelý měsíc. Užili jsme si krásný den, s Bazi jsme ještě odpoledne zkusily zabojovat o nejlepší štěně celé výstavy, což se nám sice nepovedlo, ale alespoň jsme se proběhly v závěrečném kruhu s ostatními štěňátky a načerpaly další cenné zkušenosti.
 
Hanácká národní výstava psů Brno - rozhodčí Ludmila Fintorová (SK)
Baxter Shine of Night (třída štěňat) - Velmi nadějný 2
Andy Shine of Night (třída otevřená) - Velmi dobrý 2
Bazooka Shine of Night (třída štěňat) - Velmi nadějná 1
 
Baxík
Andy
Bazinka
Bazi v odpoledních soutěžích
Buffy, Bazi, Bax

CHS Shine of Night

Třebíč (kraj Vysočina) +420 725 738 701 shine-of-night@email.cz
Vytvořeno službou Webnode