Rok 2013 - 2015

7.11.2015

Poctivě trénujeme na vyšší zkoušky.

20.9.2015

Další výstavní den je za námi a znovu byl úspěšný! Na klubové výstavě retrieverů v Oslavanech se Ebby vystavovala opět ve třídě otevřené spolu s dalšími šesti fenami, přičemž posuzujícím rozhodčím byl uznávaný a přísný pan David Hutchison z Velké Británie. Všechny feny pana rozhodčího nadchnuly a dostaly známku výbornou spolu s krásnými posudky (ačkoliv v ostatních třídách pan rozhodčí VDčky nešetřil). Nicméně vyhrát třídu může jen jedna fena, a tak pan rozhodčí nejprve vybral 4 feny do užšího "finále", do kterého navzdory našemu překvapení vybral i nás! :) Z tohoto užšího výběru jsme sice skončily poslední, tedy celkově na čtvrtém místě, ale pro nás to bylo jako malé vítězství, neboť konkurence byla opravdu vysoká a Ebby celou dobu v kruhu krásně vrtěla (a že tam toho času strávila celkem dost :)), bylo vidět, že ji to baví a užívá si to, čímž nám udělala tu největší radost.

Klubová výstava RK CZ Oslavany - rozhodčí Mr. David Hutchison (UK)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída otevřená) - V4  

Posudek: Atraktivní vyvážená fenka, krásná fenčí hlava a výraz, dobré přední i zadní úhlení, dobrá krční linie, pevný hřbet, dobrý rovný předek, pevné tlapky, správné úhlení v koleni, hlezna ve správné výšce, srst ve výborné kondici, vynikající pohyb.

22.8.2015

Předposlední prázdninový víkend jsme vyrazili na Klubovou výstavu KCHLS do Třeboně. Výstava se konala v krásném prostředí, počasí vyšlo rovněž perfektně a náš výsledek byl v silné konkurenci opět krásný. Po výstavě jsme si ještě užili den prohlídkou Třeboně a nechybělo ani koupání ve "Světu" :-)

Klubová výstava KCHLS - rozhodčí Mrs. Hana Ahrens (A)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída otevřená) - V2, res. CAC 

10.7.2015
 
Ebony Kiss Bohemian Ariston je oficiálně chovná fena!
 


7.6.2015

Dnes Ebby úspěšně složila zkoušky OVVR, čímž splnila veškeré podmínky pro uchovnění.

OVVR Větrný Jeníkov
Ebony Kiss Bohemian Ariston - prospěla, nos 4, aport se zvěří
 
 
10.5.2015
 
Druhý květnový víkend jsme strávily na Klubové a speciální výstavě KCHLS v Humpolci. Ebby se vystavovala ve třídě otevřené a po oba dny dostala krásné posudky a známku výbornou. 

Klubová výstava KCHLS - rozhodčí Mr. Karlo Bala (SRB)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (tř. otevřená) - V2, res. CAC
 
Speciální výstava KCHLS - rozhodčí Mrs. Marianne Gyárfás (H)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (tř. otevřená) - V2, res. CAC


25.4.2015

V sobotu jsme se vypravili na Mezinárodní výstavu psů do Českých Budějovic. Nečekali jsme, že bude Ebby opět tak úspěšná, ale štěstí nám přálo, znovu vyhrála třídu otevřenou, a tak jsme si domů dovezli dalšího CACe! :-)

MVP České Budějovice - rozhodčí Mrs. Sigrid Hölzer (A)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída otevřená) - V1, CAC

Posudek: 2 roky stará fenka, typický výraz hlavy, dobrá linie krku a hřbetu, dobrá hloubka hrudníku, srst dobrá, velmi pohybově nadaná


15.4.2015

Dnes Ebby slaví 2. narozeniny!
 


3.1.2015

První lednovou sobotu jsme vyrazili na Hanáckou národní výstavu psů do Brna. Ebby se vystavovala v mezitřídě spolu s dalšími třemi pěknými fenkami. Panu rozhodčímu Kordovi se moc líbila. K našemu překvapení se mu líbila dokonce tolik, že mezitřídu vyhrála, a my si tak domů vezeme náš první titul! :-)

Hanácká NVP Brno - rozhodčí p. František Korda
Ebony Kiss Bohemian Ariston (mezitřída) - V1, CAC
 


30.10.2014

Právě nám dorazila obálka s vyhodnocení RTG kyčlí a loktů a výsledky nemohly být lepší :-)

Ebony Kiss Bohemian Ariston - HD: A, ED: 0


27.7.2014

Krajská výstava psů Brno - Žebětín - rozhočí p. Tibor Havelka (SK)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (mezitřída) - V1, vítěz třídy1.6.2014

O víkendu jsme vyrazili na Konopiště, kde se konala klubová a speciální výstava retrieverů, na kterou jsou pozvání vždy ti nejlepší rozhodčí. Tentokrát posuzovali pánové z Anglie a Ebby se krásně předváděla, oba dny obdžela známku výbornou a v sobotu si dokonce v konkurenci dalších krásných osmi fen vyběhala třetí místo!

Klubová výstava retrieverů - rozhodčí Mr. John Thirlwell (GB)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída mladých) - V3

Speciální výstava retrieverů . rozhodčí Mr. Moray Armstrong (GB)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída mladých) - V

15.4.2014

Ebby slaví 1. narozeniny!


4.1.2014

První lednovou sobotu jsme vyrazily na naši druhou výstavu. Ebby se opět neztratila a v konkurenci dalších tří fen skončila druhá.
 
Hanácká NVP Brno - rozhodčí paní Linda Voláriková
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída dorostu) - VN2

21.9.2013

Konečně jsme se odhodlaly a vyrazily na naši první výstavu v životě. Ačkoliv to jak pro Ebby, tak i pro paničku byla výstavní premiéra, umístily jsme se na krásném druhém místě ze čtyř feneček.
 
Klubová výstava retrieverů Oslavany - rozhodčí Mrs. M. Legrand-Leloup (FR)
Ebony Kiss Bohemian Ariston (třída štěňat) - VN2

Posudek: 5-ti měsíční krásná fena, s fenčí hlavou, dobře nasazené ucho, dobrá kvalita srsti, výborná kostra, velmi dobrá horní linie. Výborná ramena a přední i zadní úhlení. Velmi dobrý hrudník. Výborný pohyb.
3.8.2013

V Klučově se v CHS Bohemia Luxyvett konalo setkání flatů a my jsme samozřejmě nemohly chybět. Celkem se sešlo 31 flatíků! A jestli pak uhádnete, která z nich je Ebby? :-)
7.6.2013

Máme nového člena rodiny! Je jím krásná fenečka flat coated retrievera "Ebby", celým jménem Ebony Kiss Bohemian Ariston.


 

CHS Shine of Night

Třebíč (kraj Vysočina) +420 725 738 701 shine-of-night@email.cz
Vytvořeno službou Webnode